MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 10355405
nr 1035 5405
Fåtölj
1960-tal, konstskinn
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:22:04
100 kr
200 kr